Antoni Paprotny, VisPacem

, ,

Jak trafiłem do Przymierza Przedsiębiorców?

Jako świeżo upieczony biznesmen szukałem ludzi podobnych do mnie, kierujących się tymi samymi wartościami. Początkowo myślałem głównie o pozyskaniu następnych klientów. Jednak okazało się, że nowo poznana grupa nie jest typowym networkingiem. Biznes nabiera w niej wymiaru służby. Relacje między ludźmi nie tylko są narzędziem czerpania korzyści dla firmy ale wynikają z realnej chęci wzajemnej pomocy .
Skąd w nas taka uwaga na na potrzeby drugiej osoby? Idąc na poranne spotkanie nie zastanawiamy się tylko nad tym „jaki biznes dziś zrobię?” W pierwszej kolejności czytamy i rozważamy Ewangelię myśląc o tym, „co Jezus chce mi dziś powiedzieć?”
Wsłuchiwanie się w głos Boga jest fundamentem naszej grupy. Otwiera nas na więzi z których powstaje przymierze.

Czym się zajmuję?

Jestem artystą: malarzem i projektantem graficznym. Głównie zajmuję się muralami, czyli monumentalnymi obrazami wykonanymi bezpośrednio na ścianie. Tworzę w przestrzeni publicznej na budynkach miast i ulic, lub wewnątrz pomieszczeń, aranżując artystycznie wnętrza. Maluję też tradycyjne obrazy na zamówienie. Równolegle zajmuję się projektowaniem graficznym, tworząc niepowtarzalna komunikacje wizualną.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

23 maja 2017